Strona główna » Newsy » Varmia: nowy teledysk & płyta w dystrybucji w Via Nocturna!

Nowe w sklepie

Facebook

Statystyka

  • Ilość produktów: 223
  • Ilość kategorii: 29
  • Ilość promocji: 22
  • Ilość nowości: 63
  • Aktualnie klientów na stronie: 1
  • Sklep odwiedziło: 813136 klientów
  • Sklep działa od: 09-01-2015

Varmia: nowy teledysk & płyta w dystrybucji w Via Nocturna!

Data dodania: 09-03-2021 Wyświetleń: 315

Black metalowa grupa Varmia opublikowała teledysk do utworu Ten Blask Co Po Nim Śmierć. Numer pochodzi z nadchodzącego albumu bal Lada. Krążek ujrzy światło dzienne 12 marca. Płyta zostanie wydana pod skrzydłami amerykańskiej wytwórni płytowej M-Theory Audio. Płyta w polskiej dystrybucji jest dostępna za pośrednictwem Via Nocturna (pre-order). Formacja nagrywa całą swoją muzykę w stodole na Warmii, i bal Lada kontynuuje tę praktykę, ponieważ 11 utworów złowrogiego i klimatycznego pogańskiego black metalu zostało nagranych w prowizorycznym studiu przystosowanym przez zespół w starym XIX-wiecznym dworze w północnej Polsce na tzw. “setkę".

Zamów już dziś tutaj: https://vianocturna.com/varmia-bal-lada-cd-p-1844.html
 

Bzdury na bok. Kontrakt z amerykańską wytwórnią M-Theory Audio został przybity. Obok naszego podpisu swój złożył jej właściciel Marco Barbieri – postać legendarna w muzycznym świecie wydawniczym. Nowy album nosi tytuł “bal Lada”. Zostanie on wydany wiosną 2021, ale jego dźwięki (i obrazy) ukażą się znacznie wcześniej. Aby wprowadzić Was do świata trzeciego albumu Varmii, otwieramy drzwi starego dworu – miejsca, w którym ta płyta powstała. Być może to przybliży Wam losy dźwięków, które nadejdą. Ich widmo pojawia się w poniższym filmie. Kolejne informacje już w kolejce.Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Newsy
Newsletter

 

           
© 2004-2023 Via Nocturna / All Rights Reserved / Design by FFWD

Powered by Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu