Strona główna » Newsy » Moloch zmienia nazwę na Doctor Visor

Nowe w sklepie

Facebook

Statystyka

  • Ilość produktów: 223
  • Ilość kategorii: 29
  • Ilość promocji: 22
  • Ilość nowości: 63
  • Aktualnie klientów na stronie: 2
  • Sklep odwiedziło: 813143 klientów
  • Sklep działa od: 09-01-2015

Moloch zmienia nazwę na Doctor Visor

Data dodania: 18-04-2020 Wyświetleń: 557

Po kilku latach występowania pod szyldem Moloch artysta zdecydował się na zmianę nazwy na Doctor Visor. Wraz ze zmianą nazwy przychodzi zmiana wizerunku i nowy koncept wizualny, którego autorem jest Paweł Kuranda. Koncept ten przywodzi na myśl estetykę komiksów z gatunku “occult detective fiction” z lat siedemdziesiątych. Co więcej, Doctor Visor na stronie internetowej www.enterthedoctor.com uruchomił odliczanie, które nieuchronnie zbliża nas do odpowiedzi o to kim (lub czym) jest tak naprawdę Doctor Visor.

Warto pamiętać, że Moloch do tej pory wydał kilka albumów z mroczną odmianą synthwave (darksynth) pod tym szyldem i od 2018 wielokrotnie występował w Polsce, m.in. na koncertach z Perturbator, Nightrun87 czy Favorit89 oraz na festiwalu Castle Party 2019. Wcześniej muzyk znany był z black metalowego projektu Zorormr, z którym wydał trzy duże albumy i jedną EP-kę. Projekt ten jak i cała aktywność muzyka została skonsolidowana pod nowym szyldem. W jakim kierunku zmierza tym razem przyjdzie nam się przekonać w niedalekiej przyszłości.

alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Newsy
Newsletter

 

           
© 2004-2023 Via Nocturna / All Rights Reserved / Design by FFWD

Powered by Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu